Impregnacja odzieży motocyklowej, sportowej i skórzanej


Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o możliwość dodatkowej ochrony odzieży, także tej specjalistycznej i nietypowej.

Powierzona nam odzież lub akcesoria po
standardowym procesie prania poddawana jest zabiegowi impregnacji poprzez całkowite zanurzenie w specjalnym płynie impregnującym, który wnika do poszczególnych włókien. Kolejnym etapem jest specjalna technika suszenia, która odbywa się w taki sposób, aby zachować wszystkie parametry tkanin. Dodatkowo odzież i/lub akcesoria po wysuszeniu są ponownie konserwowane - tym razem powierzchniowo przy użyciu środka wytwarzanego na bazie żywicy. Dzięki takim zabiegom materiał po 24 godzinach nabiera pełnej wytrzymałości.

Cały proces zabiera jedynie dwa dni robocze. Taki sposób pielęgnacji zapewnia bardzo dobrą ochronę ubrań i/lub plecaków przed wilgocią i zabrudzeniami. Impregnacja nie niszczy tkaniny, nie uszkadza membran oddychających. Nie zmienia również barwy materiału - wręcz przeciwnie - pięknie wydobywa i podkreśla jego kolor.

Dla zachowania najlepszego efektu proces należy powtarzać po każdym praniu. W przypadku intensywnego użytkowania odzieży konserwację powinno się przeprowadzać częściej, zwłaszcza zabieg wierzchniej impregnacji.

Podobnie jak usługę  impregnacji, tak i renowację oraz farbowanie skór wykonujemy w profesjonalny sposób przy użyciu wysokiej jakości produktów. Renowacja skór polega na specjalnym natłuszczaniu. Natomiast farbowanie na kolor ciemniejszy od obecnego jest realizowane w przypadku skór licowanych.
Termin wykonania takiej usługi to około 10 dni roboczych.

Firmy, z którymi współpracujemy:

NOVA PRALNIA

Dane kontaktowe

Limba Group
ul. Kamienna 22
62-081 Wysogotowo k. Poznania
+48 536 900 993
e-mail: hello@limba.org