Kariera

Prężnie rozwijająca się firma z branży pralniczej poszukuje do naszego zespołu

SKŁADACZ -PAKOWACZ ODZIEŻY ROBOCZEJ

Miejsce pracy: Poznań w trybie 2-zmianowym 6-14, 14-22

Opis stanowiska:

  • Składanie, segregowanie i pakowanie odzieży roboczej.
  • Segregowanie wypranego asortymentu  pod względem  czystości i napraw.
  • Staranne i uważne rozkładanie i pakowanie  złożonego asortymentu  zgodnie z wytycznymi.
  • Ocena pod względem czystości i jakości wykonanej usługi  wypranego asortymentu.
  • Generowanie raportów  z systemu LMS potrzebnych do segregowania i pakowania odzieży.
  • Weryfikowanie zgodności stanu odzieży roboczej na pralni z raportem przyjęć z systemu. Szybkie zgłaszanie niezgodności do opiekuna klienta.
  • Oklejanie , znakowanie, przypisywanie  odzieży roboczej zgodnie z wytycznymi otrzymanymi z biura.
  • Stała współpraca z biurem - płynny przepływ informacji.
  • Weryfikacja jakości oznaczonej odzieży – czytelność metek, przypisanie tagów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności, dokładności,
  • zdolności w rozwiązywaniu bieżących problemów,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi,
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wykształcenie minimum zawodowe,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o prace na pełen etat,
  • przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość z korzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • udział w imprezach firmowych,
  • możliwość doskonalenia swoich kwalifikacji,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na kp@novapralnia.pl lub kontakt telefoniczny 693 900 994.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Limba Group  Sp. z  o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Limba Group sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wiosenna. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firmy, z którymi współpracujemy:

NOVA PRALNIA

Dane kontaktowe

Limba Group
ul. Kamienna 22
62-081 Wysogotowo k. Poznania
+48 536 900 993
e-mail: hello@limba.org