Obsługa hoteli i restauracji

 
W prowadzeniu własnego hotelu czy restauracji bardzo duże znaczenie ma wygląd miejsca. Klient z pewnością zapamięta czystą i pachnącą pościel, czy uprasowany i świeży obrus. Z chęcią wróci do takiego miejsca oraz poleci je swoim znajomym. Dlatego w biznesie tego typu niezwykle istotne jest utrzymanie czystości, co z pewnością przełoży się na jakość Państwa marki. Firma Nova Pralnia z chęcią pomoże Państwu w budowaniu pozytywnego wizerunku Państwa działalności.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie prania, krochmalenia oraz maglowania tak niezbędnych rzeczy w hotelarstwie czy gastronomii jak ręczniki, pościel, koce, serwety, obrusy, itp. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz wysokiej jakości technologii czyszczącej, która jest bezpieczna dla środowiska.

Używane przez nas środki chemiczne nie podrażniają skóry oraz nie wywołują uczulenia, co jest bardzo istotne podczas prania np. pościeli czy prześcieradeł. Pod koniec procesu czyszczenia zawsze dodajemy specjalne płyny, które jednocześnie zmiękczają materiał, czyniąc go delikatniejszym oraz nadają tkaninie przyjemny, łagodny zapach.

Zaletą naszej oferty jest możliwość transportu - nasi pracownicy mogą odebrać oraz przywieźć do Państwa firmy zlecone pranie.

Firmy, z którymi współpracujemy:

NOVA PRALNIA

Dane kontaktowe

Limba Group
ul. Kamienna 22
62-081 Wysogotowo k. Poznania
+48 536 900 993
e-mail: hello@limba.org